اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ارسال پیام

افزودن پرسش

You must login to ask a question.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

نی نی مَن سایتی برای پرسش و پاسخ و تبادل نظر بین کاربران می باشد. برای استفاده از این سایت همین حالا عضو شوید.

انواع حالات آمیزش با همسر

انواع حالات آمیزش با همسر

انواع حالات آمیزش با همسر

یکی از مشکلاتی که زن و شوهر ها در طول رابطه جنسی(سکس) با آن مواجه می شوند تکراری بودن حالت سکس است.این باعث خستگی و کم شدن اشتیاق آنها به ادامه رابطه جنسی(آمیزش جنسی) در مراتب بعدی می شود به همین منظور چند نمونه از حالات سکس را برای شما ذکر کرده ایم.حالات دیگری هم هست که به خودتان واگذار می کنیم…

آمیزش نوع اول:

این ساده ترین نوع آمیزش که همه برای اولین بار اون رو انجام می دن بدین صورت که زن در زیر قرار می گیره و پاهای خود رو به اندازه ایی که احساس راحتی کنه باز می کنه و مرد در میان پاهای زن قرار گرفته و عملدخول رو انجام می ده. توضیح اینکه عمل دخول عملی رو می گن که آلت مــرد در مهبل زن وارد می شــه در این حالت پیشنهاد می شه که هــر از چند گاهی مرد تمام بــدن خود رو با بدن زن تماس بده، ولی در این میان توجه به توانایی جسمی زن هم داشته باشه که باعث فشار و تنگی نفس زن نشه .و چنانچه مــرد دو دست خود رو بصورت ستــون د رطرفین سینه زن روی زمیــن قرار دهد که وزن بدن رو تحمل کنه، نتیجه بهــتری عاید می شود چرا که زن آزادی عمل و امکان تحرک بیشتری داره و البته حس لامسه زن هم بدلیل تماس قسمتهای بالای قسمت زنانگی با بدن مرد تحریک می شه.البته بوسیدن فراموش نشه که بهترین کار جانبی در این نوع آمیزش ،بوسیدن زنه.زن هم می تونه با نشان دادن علاقه به بوسیده شدن و کمک به حرکات بالا و پایین مرد و کشیدن نفس های عمیق و با احساس مرد رو تحریک کنه.میزان لذت جنسی در این وضعیت ۷۰ به ۳۰ به نفع مرد می باشد

 

آمیزش نوع دوم :

به این نوع آمیزش ،پهلو به پهلو می گن ،به این صورت که هم مرد و هم زن به پهلو خوابیده و عمل دخول رو انجام می دن.البته می شه نوع اول رو به این نوع پیــوند زد یعنی به همون صورت که مرد روی زن قرار گرفته به پهلو بخوابند.در مورد نحوه قرار گرفتن دست و پاها ،باید اون رو به عهده خانم گذاشت تا اونطوری که راحته، رو انتخاب کنه ولی من به این صورت پیشنهاد می کنم: فــرض رو بر این می گذارم که مرد به پهلوی چپ می خوابــه.مــرد کاملا در میـان پاهای زن قرار می گیره و زن پای چپ خود رو به پشت مرد می بره در این حالت مرد می تونه با دست راستش که آزاده، باسن زن رو نوازش کنه که تو تحریک زن هــم موثره.برای اینــکه وزن بدن مرد پای دیگه زن رو آزار نده اون باید سنگینی وزنش رو روی دست چپش بندازه و اون رو حایل بدنش بکنه و البته می تونه دستش رو از پشت گردن زن عبور بده و پهلو و پشت و در صورت امکان قسمتهایی از ســینه زن رو نوازش بده.به هـرحال بوسیدن رو فراموش نکنید.در این حالت از اونجائیکه اکثر نقاط بدن مردو زن با هم در تماس هستن لذت بیشتری عاید طرفین می شه و نظر به اینکه زن متحمل فشاری نمی شه وآزادی عمل مناسبی داره.میزان لذت جنسی ۵۰به ۵۰ به نفع دو طرف می باشد.

 

آمیزش نوع سوم :

دراین نوع آمیزش، بدن مرد و زن کمترین تماس رو با هم دارند یعنی تقریبا حس لامسه لذتی نمی برد.این روش رو معمولا برای ایجاد تنوع یا رفع خستگی بدنی در حین رابطه جنسی پیشنهاد می کنند.در این نوع آمیزش زانوها و کف دستان زن روی زمین قرار می گیرد و دستها بصورت ستون شده و وزن بدن روی دستها و زانوها تقســیم می شود.مــرد در پشت زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام می دهد.این روش چنانچه روی تخت انجــام می شود بهتر است که زن در لبه های تخت قرار گیرد و مرد بصورت ایستاده دخول رو انجام دهد تا امکان تحرک بیشتری داشته باشد.برای اینکه زن لذت بیــشتری ببرد پیشنهاد می شود که مرد در حین آمیزش با یک دست قسمتهای بالایی مهبل رو به آرامی ماساژ دهد. میزان لذت جنسی در این وضعیت ۶۰ به ۴۰ به نفع مرد می باشد.

آمیزش نوع چهارم:

این روش ،روشی می باشد که خانم ها از اون استقبال بیشتری می کنند. در این روش مرد دراز کشیده و زن طوری روی آلت مرد می نشیند که عمل دخول انجام شود بدن زن نسبت به مرد زاویه ۹۰ درجه می گیرد

در این نوع آمیزش خانم ها آزادی عمل بیشتری دارند و عمل حرکت آلت در مهبل رو در کنترل خود دارند از طرفی چون زاویه مناسبی دارند این احساس رو دارند که همه آلت مرد بطور کامل داخل مهبل جای گرفته است. ولی این روش اگر

به دلیل هیجانات حاصل از رابطه جنسی به آرامی انجام نشود و زن تمام وزن خود را روی بدن مرد متمرکز کند، باعث پاره شدن مویرگ های موجود در قسمت های پایینی آلت و مثانه می شود که در دراز مدت برای مرد مشکل ساز میشود. در این روش نیز، مرد می تواند برای ایجاد لذت بیشتر در خانم، سینه ها و قسمت های بالای مهبل رو به آرامی ماساژ دهد.لذت جنسی در این روش ۶۰ به ۴۰ به سود خانم می باشد

آمیزش نوع پنجم:

این نوع آمیزش رو پهلو به پهلو از پشت می گن.در این روش زن به پهلو دراز کشیده و مرد نیز پشت اون دراز کشیده و عمل دخول رو انجام می ده .در این روش قسمت ها ی پشت زن شامل پشت و کمر ، باسن و قسمتهایی از پشت پا با بدن مرد تماس داره و تحریک می شن.مرد در موارد تکمیلی روش، باید گردن و لاله گوش زن رو ببوسد یا بلیسد ولی در مورد لاله گوش معمولا استفاده از دندون پیشنهاد می شه و اصطلاحا باید اون رو گاز کرد.

البته بدور از خشونت. با دست آزاد هم ماساژ سینه خانم کارساز می باشد و البته زن نیز با دست آزاد خود می بایست باسن و ران مرد رو نوازش کند میزان لذت جنسی در این روش ۵۰ به ۵۰ به سود طرفین می باشد.

 

آمیزش نوع ششم:

این روش رو می شه به نوعی ادامه روش چهارم دونست که اون مضراتی که برای مرد در روش چهارم گفته شد در این روش منتفی شده است.نحوه عــمل به این صورت می باشد که زن روی مرد قرار می گیرد برعکس روش اول.

پس از اینکه زن آلت مرد رو به داخل مهبل هدایت کرد روی مرد دراز می کشه و عمل رفت و آمد آلت داخل مهبل رو انجام می ده.در این روش از اونجاییکه مرد امکان تحرک کمتری داره وظیفه زن سنگین تر می باشد و باید با بوسیدن مرد و ماساژ سینه ،مرد رو تحریک نماید.این روش چون کل عمل جنسی در اختیار و کنترل خانم می باشد بیشتر مورد استقبال خانم ها قرار می گیره خصوصا اگر در اوج آمادگی جنسی باشند .در این روش مرد برای اینکه خانم لذت بیشتری برد می تونه با دست هر دو سینه زن رو ماساژ بده و یا در مواقعی که سینه های زن به صورتش نزدیکه ،نوک سینه ها رو میک بزنه که برا ی خانم ها بسیار لذت بخش می باشد.میزان لذت جنسی در این روش ۸۰ به ۲۰ به نفع خانم ها می باشد.

آمیزش جنسی ویژه دوران بارداری

عمل جنسی رو نباید به خاطر بارداری خانم تعطیل کرد و فقط هر چی که بچه در داخل رحم بزرگتر می شه باید احتیاط بیشتری کرد که نه اون توی شکم مادر دچار مــخاطره بشه و نه اینکه مادر آسیب ببینه.در این جا چهــار روش رو مطرح می کنم که بیشتر برای زمان نزدیک به پایان دوران بارداری استفاده می شه چرا که قبل از اون شما می تونید با خیال راحت رابطه جنسی معمول خودتون رو داشته باشید.فقط حواستون باشه که خانم رو مجدد باردار نکنید.

 

آمیزش نوع هفتم:

این روش ،روشی مابین روش چهارم و ششم است که قبلا مطرح شده ولی چرا؟ در روش چــهارم داشتیم که زن بطور عمود رو آلت مرد می شــینه و آلت رو به داخل مهبل هدایت می کنه و از مضــرات اون این بــود که با تمرکز وزن زن دراطراف آلت مرد باعث پاره شدن مویرگ های اطراف آلت مرد می شود.حال که زن باردار می باشد و وزن بچه هم به وزن او اضافه شده این روش مخاطه آمیز تر می شه.در روش ششم هم داشتیم که پس از آنکه زن روی مرد قرار گرفت و آلت رو به داخل مهبل هدایت کرد روی مرد دراز کشیده و عمل جنسی رو ادامه دهند با توجه به اینکه شکم زن برآمده می باشد و از طرفی سنگینی بدن روی بچه داخل شکم فشار وارد می کند این روش به این شکل نیز خطرناک است.

پس این دو روش را بطور ترکیبی استفاده می کنیم به این صورت که زن روی مرد قرار می گیره و آلت رو به داخل واژن هدایت می کنه و بدن رو کمی به سمت جلو خم می کنه که با توجه به اضافه وزن درقسمت شکم به حال تعادل برسه و البته روی مرد هم نباید دراز بکشه.این طوری نه به بچه فشار وارد می شه و نه به مرد.

 

آمیزش نوع هشتم:

این روش شبیه روش سوم هست و برخلاف اینکه در حالت عادی اون رو پیشنهاد نـکرده بودم ولی در زمان بارداری روش مناسبی می باشد.به این صــورت اجرا می شه که زن کف دستــها و زانوها را روی زمین قـرار می دهد( درست مثلزمانی که بــچه ها با پدرهاشون اسب بازی می کنن) و مرد پشت زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام می ده ولی از اونجا که شکم زن سنگین شده کمی مشکل ساز می شه پس چندتا بالش در زیر شکم خانم قرار دهید تا وزن خود رو روی بالش بیندازد.

آمیزش نوع نهم

این روش کاملا شبیه روش پنجم می باشد بدین صورت که مرد و زن به پهلو دراز می کشند و مرد در پشت زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام می دهد.

آمیزش نوع دهم

این روش همانند روش اول می باشد با کمی تفاوت.در روش اول داشتیم که زن زیر می خوابید و پاها را به مقداری که احساس راحـتی کند باز می کرد و مرد میان پاهای زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام می داد .در این روش هـم زن دراز می کشد و پاها رو کمی بالا می برد و  مرد در کنار زن دراز می کشد به طوریکه بتواند پاهای خود رو اززیر پاهای خانم عبوردهد و عمل دخول رو انجام دهد در این حالت برای اینکه خانم احساس خستگی در پاها رو نداشته باشه بهتر است که اونها رو روی رانهای مرد قرار دهد.

 

دوستان بانظرات خود ما رو دلگرم کنید و منتظر مطالب مفید و خوب زناشویی باشید.

سکس پوزیشن

درباره نویسنده

دیدگاه ها ( 6 )

  1. روش رخ به پشت خانم خیلی راحت و برای مرد. و زن هم راحت و امکان تحریک کامل همسر از سوی شوهر وبعد هم تغییر پوزیشن به میسونری و اتمام کار را امتحان کنید ضرر نمی کنید

  2. آیا هیگل بزرگ زن نسبت به مرد تآثیری بر نزدیکی دارد ممنونم

  3. این همه پوزیشن برای سکس هست
    ولی فکر نکنم زن و شوهرا حس حال و انجام این پوزیشن ها رو داشته باشن

  4. روش چهارم همون پوزیشن CowGirl هست فوق عالیه و لذتش هم برای خانوم بیشتره

ارسال یک پاسخ