اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ارسال پیام

افزودن پرسش

You must login to ask a question.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

نی نی مَن سایتی برای پرسش و پاسخ و تبادل نظر بین کاربران می باشد. برای استفاده از این سایت همین حالا عضو شوید.

تاثیر کاندوم بر میزان لذت جنسی زن و مرد چقدر است؟

تاثیر کاندوم بر میزان لذت جنسی زن و مرد چقدر است؟

سوال شده که آیا کاندوم بر میزان لذت جنسی زن و مرد تاثیر میذاره یا نه ؟؟؟

 

پاسخ مشاور:
**خانم هاشم زاده**
سلام و درود
اینکه استفاده از کاندوم لذت جنسی رو کاهش میده در خانوم ها،اصلا این مورد واقیعت نداره لذت بردن جنسی در زنان وابسته به استفاده از کاندوم نیست، اینکه شما بترسین که من اگه از کاندوم استفاده کنم ممکنه خانومم لذت جنسی نبرده باشه این اصلا وجود واقعی نداره!!!
مثلا خیلی از خانوم ها که از تردمیلم استفاده میکنن و در حالت عادی لغزش اتفاق می افته تو قسمت دستگاه تناسلیشون به اون نیاز و ارضای جنسی دست پیدا میکنن!!!
حتما لازم نیست که یک تماس مستقیمی بین دستگاه تناسلی زن و مرد اتفاق بیوفته پس نگران این موضوع نباشین که استفاده از کاندوم لذت جنسی زن رو کاهش بده همیشه این مکالمه های طولانی بین زن و مرد بوده که مثلا زن میگه که از کاندوم استفاده کن مرد میگه نه لذت جنسیم کم میشه یا لذت جنسی تو کم میشه باز دوباره زن میگه نه من اینجوری نمیتونم احتمال داره باردار بشم تو چقدر خود خواهی مرد میگه من حواسم هست و تو قرص مصرف میکنی یا زن میگه اینو جلوشو گرفتیم بیماری هایی مثل تبخال تناسلی میاد سراغمون!! مرد میگه مگه تاحالا اومده؟؟ از این به بعد هم نمیاد و … تمام اینا تو جلسات مشاوره هی داره تکرار میشه!!!!

ببینید کلا استفاده از کاندوم نمیتونه اونقدر توی نیاز جنسی و لذت جنسی تاثیر گذار باشه و کاهش بده پس نگران این موضوع نباشین که وای الان دیگه لذت جنسی خودمو خانومم کم شده الان دیگه قبل از اینکه از کاندوم استفاده کنین برای اینکه لذتی رو ببرین و آقا هم بی نصیب نمونه از اون لذت صد درصد میتونین با دست این رابطه رو برقرار کنید در حد چند دقیقه و بعد از کاندوم استفاده کنی.

درباره Adminتایید شده

باور کردی میبینی

مرا دنبال کنید

دیدگاه ( 1 )

  1. میخواستم بدونم روش جلوگیری از بارداری از طرف مرد باشه به غیر از استفاده از کاندوم و عمل جراحی چی هست؟؟؟؟؟؟ اصلا روشی وجود داره؟؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ