اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ارسال پیام

افزودن پرسش

شما باید وارد شوید تا بتوانید پرسش خود را مطرح کنید.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

نی نی مَن سایتی برای پرسش و پاسخ و تبادل نظر بین کاربران می باشد. برای استفاده از این سایت همین حالا عضو شوید.

رابطه جنسی در بارداری چگونه است ؟

رابطه جنسی در بارداری چگونه است ؟

با سلام

لطفا در مورد ارتباط جنسی در بارداری پرخطر،کم خطر و یا سالم بحث شود که گاها مواردی از صیغه کردن مردان در این موارد داریم و مشکلاتی رو ببار آورده!!!؟؟؟؟ ممنونمیشم جوابمو بدین!!!

پاسخ:

داشتن رابطه جنسی (با پوزیشن مناسب) در دوران بارداری چنانچه زن باردار سابقه ی سقط و خونریزی نداشته باشد مشکلی برای جنین و مادر ایجاد نمی کند و بهتر است که پزشکان زنان و زایمان در این خصوص با زوجین صحبت کنند چون گاها” زوجین بدلیل شرم و حیا سوالی در این خصوص نمی پرسند و از داشتن روابط جنسی خودداری می کنند. و این امر گاها به داشتن روابط فرازناشویی دامن زده است.
در صورتیکه در این دوران زنان بدلیل تصویر بدنی نامناسبی که از خود دارن به توجه و معاشقه ی بیشتری نیاز دارن تا نگرانیهایشان کمتر شود.گاها دیده می شود که حتی مرد از زن فاصله گرفته و موجب این می شود زن اعتماد به نفس خود را از دست دهد و استرس و نگرانیش (به جای آرامش) بیشتر شود.

در زنانی هم که پزشک اجازه ی دخول به آنها نمی دهد (بارداری پر خطر) با اجازه ی پزشک زنان زوجین از طریق معاشقه و سکس لاپایی و اورال می توانند نیازهای یکدیگر را پاسخگو باشند و عشق و صمیمیت را به هم هدیه دهند و کانون زندگی خود را گرمتر نمایند.

درباره Adminتایید شده

sssssssss

مرا دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

عزیزم براي اینکه بتونی نظر بدی >>> اینجا کلیک کن <<< و عضو سایت شو...