اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ارسال پیام

افزودن پرسش

You must login to ask a question.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

نی نی مَن سایتی برای پرسش و پاسخ و تبادل نظر بین کاربران می باشد. برای استفاده از این سایت همین حالا عضو شوید.

رابطه جنسی در بارداری چگونه است ؟

رابطه جنسی در بارداری چگونه است ؟

با سلام

لطفا در مورد ارتباط جنسی در بارداری پرخطر،کم خطر و یا سالم بحث شود که گاها مواردی از صیغه کردن مردان در این موارد داریم و مشکلاتی رو ببار آورده!!!؟؟؟؟ ممنونمیشم جوابمو بدین!!!

پاسخ:

داشتن رابطه جنسی (با پوزیشن مناسب) در دوران بارداری چنانچه زن باردار سابقه ی سقط و خونریزی نداشته باشد مشکلی برای جنین و مادر ایجاد نمی کند و بهتر است که پزشکان زنان و زایمان در این خصوص با زوجین صحبت کنند چون گاها” زوجین بدلیل شرم و حیا سوالی در این خصوص نمی پرسند و از داشتن روابط جنسی خودداری می کنند. و این امر گاها به داشتن روابط فرازناشویی دامن زده است.
در صورتیکه در این دوران زنان بدلیل تصویر بدنی نامناسبی که از خود دارن به توجه و معاشقه ی بیشتری نیاز دارن تا نگرانیهایشان کمتر شود.گاها دیده می شود که حتی مرد از زن فاصله گرفته و موجب این می شود زن اعتماد به نفس خود را از دست دهد و استرس و نگرانیش (به جای آرامش) بیشتر شود.

در زنانی هم که پزشک اجازه ی دخول به آنها نمی دهد (بارداری پر خطر) با اجازه ی پزشک زنان زوجین از طریق معاشقه و سکس لاپایی و اورال می توانند نیازهای یکدیگر را پاسخگو باشند و عشق و صمیمیت را به هم هدیه دهند و کانون زندگی خود را گرمتر نمایند.

درباره Adminتایید شده

باور کردی میبینی

مرا دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

عزیزم براي اینکه بتونی نظر بدی >>> اینجا کلیک کن <<< و عضو سایت شو...