اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی کلمه عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل شما ارسال شود.

ارسال پیام

افزودن پرسش

You must login to ask a question.

ورود

اکنون ثبت نام کنید

نی نی مَن سایتی برای پرسش و پاسخ و تبادل نظر بین کاربران می باشد. برای استفاده از این سایت همین حالا عضو شوید.

لذت نبردن از رابطه جنسی با کاندوم !

لذت نبردن از رابطه جنسی با کاندوم !

با سلام خدمت شما

من تازه ازدواج کردم و بیست و سه سالمه و من و شوهرم هر دوتامون میل جنسی خوبی داریم و از همدیگه در رابطه جنسی راضی هستیم.

سوال اولم اینه که همسرم حین استفاده از کاندوم در رابطه جنسی هیچ حسی نداره با اینکه کاندوم ساده و نازک رو تست کردیم ولی ایشون باز هم ارضا نشدن من همیشه با دستم ارضاشون میکنم دوست داریم با واژن ارضا بشن و من به خاطر عوارضی که قرص داره نمیخوام مصرف کنم راهکار چیه ؟

سوال دومم من با اینکه میل جنسی خوبی دارم ولی چند دقیقه بعد از رابطه به شدت تخلیه انرژی میشم با اینکه لذت میبرم اما ارضا نمیشم و انرژیم خالی میشه و به شدت دردم میگیره و نمیتونم به رابطه ادامه بدم علت چیه ؟

پاسخ مشاور:
**خانم امیدوار (مشاور مامایی)**

جواب سوال اول : ببینید کلا استفاده از کاندوم نمیتونه اونقدر توی نیاز جنسی و لذت جنسی تاثیر گذار باشه و کاهش بده پس نگران این موضوع نباشین که وای الان دیگه لذت جنسی همسرم کم شده الان دیگه قبل از اینکه از کاندوم استفاده کنین برای اینکه لذتی رو ببرین و آقا هم بی نصیب نمونه از اون لذت صد درصد میتونین با دست این رابطه رو برقرار کنید در حد چند دقیقه و بعد از کاندوم استفاده کنین. برعکس این موضوع هم هست این مسئله طبیعی است ربطی به کاندوم ندارد ۷۰ درصد خانمها از طریق واژینال به ارگاسم نمی رسند واز طریق تحریک کلیتوریس با دست توسط همسر خود معمولا به ارگاسم می رسند بنابراین جای نگرانی وجود ندارد.

جواب سوال دوم : با توجه به شرح حال شما بهتر است به پزشک ارولوژیست مراجعه نمایید یا با پزشک درمانگر جنسی مشورت داشته باشید.

درباره Adminتایید شده

باور کردی میبینی

مرا دنبال کنید

دیدگاه ( 1 )

ارسال یک پاسخ