استغفار برای ازدواج

Question

‍ استاد بزرگوار ما عارف واصل مرحوم آیت الله پهلوانی قدس سره برای باز شدن بخت دختران یا پسران و تسهیل ازدواجشان می فرمودند:

«خود دختر یا پسر و نیز پدر و مادرشان تا یکسال هر روز قبل از اذان صبح صد مرتبه استغفار کنند و اگر احیانا شبی بعد از اذان صبح بیدار شدند همین عمل را ترک نکنند و انجام دهند و اگر قبل از یکسال ازدواج محقق شد باز ترک نکنند تا یکسال استغفارشان تکمیل شود».
این موحد عارف همین دستور را برای کسانی که صاحب فرزند نمی شوند می فرمودند که :«زن و شوهر هر دو قبل از اذان صبح این عمل را به همین کیفیت تا یکسال انجام دهند». روح این دو دستور آن است که اولا عمده مانع استجابت دعا گناه و غفلات است که باید از آنها توبه کنیم و طلب مغفرت نماییم و ثانیا استغفار آنهم در سحر معجزه آسا می باشد و نقش کلیدی در باز شدن قفل های بسته را دارد.
چه درهایی که در همین استغفار در سحر به روی بندگان حضرت محبوب گشوده می شود. نکته مهم در این دو دستور آن است که استغفار لقلقه زبان نشود و واقعا ازگناه پرهیز شود.
مناسب است بعد از صد استغفار صد مرتبه صلوات با وعجل فرجهم هم فرستاده شود چون استغفار تخلیه است و صلوات تحلیه می باشد و پس از صلوات به سجده رفته و هفت مرتبه گفته شود یا ارحم الراحمین و بعد از آن طلب همسر یا فرزند شود.
البته باید این حقایق را باور داشته باشیم تا آثار چشمگیرش ظاهر شود.

پاسخ ها ( 3 )

  1. انشاالله همه حاجت دارا به هر چی که می‌خواد برسن ??

  2. از خواص عجیب استغفار فقط یکیشون گشایش بخت هست انقدر خواص داره که انشالله به همشون برسید 😊😊😊

  3. خانوما نماز استغفار هم معرفی کنید تا بخونیم 😌😌

ارسال یک پاسخ