جذب قطعی آرزو هامون

پرسش

#جذب_آرزوها

(فقط سه هفته)

🌺🍃لبخند بزن (برای اینکه یادت بمونه با خودکار یک لبخند روی دستت بکش)

🌺🍃هر روز بابت ۱۰ موهبت و نعمت زندگی خدا را با صدای بلند شکر کنید.

🌺🍃هر روز در یک دفتر خواسته خود را بنویسید.مثلا من میخواهم که امسال با شخصی با این ویژگی ها ……… ازدواج کنم.و هر خواسته دیگر.

🌺🍃از دیدن سریالها و فیلم های منفی اجتناب کن و در عوض فیلمهای کمدی ،آموزنده و مثبت را ببین

🌺🍃از گوش دادن به اخبار و موزیک های غمگین و منفی اجتناب کن و در عوض به موزیک های شاد و امید بخش گوش دهید.

🌺🍃از افکار و گفتار منفی اجتناب کن و هر وقت یک فکر منفی به ذهنتون اومد ، جمله مثبت آنرا تکرار کن .(دور مچ دستتان یک کش پول بیاندازید و هروقت فکر منفی به ذهنتان آمد کش را بکشید و رها کنید طوری که ایجاد درد کند)مثلا اگر فکر مشکل مالی و یا بدهی به ذهنت اومد ۷ مرتبه تکرار کن :” خدا روزی رسان من است و هم اکنون ….. مبلغ را برایم میرساند.

🌺🍃اگر فیلم مستند راز را ندیده اید حتما آنرا ببینید و اگر دیده اید یک بار دیگر بطور کامل آنرا ببینید.این فیلم ارزشمند در بایگانی کانال موجود است.

🌺🍃از هیچکس و هیچ شرایطی گله و شکایت نکنید.

🌺🍃عکس خواسته خود را تهیه کنید و در جایی جلوی چشم خود قرار دهید (مثلا مبلغی پول ، اول از موارد کوچک شروع کنید بعد که باور کردید شدنیست به موارد بزرگتر بپردازید) و هر وقت چشمتان به عکس می افتد بگویید : تو مال منی.

🌺🍃اگر موردی و یا رفتار شخصی موجب آزار شماست در این سه هفته آنرا نادیده بگیرید انگار که هیچ چیز آزار دهنده ای نیست.مثلا اگر از بیکاری همسر خود و یا رفتار یکی از اعضای خانواده ناراحتید در این ۳ هفته این بیکاری و این رفتار را نبینید و ابداً در این مورد حرف نزنید. (به همسر واعضای خانواده بی توجهی نکنید فقط رفتار منفی او را نادیده بگیرید.)

البته زودتر به نتیجه میرسید و انقدر از نتیجه شگفت زده خواهید شد که این راهکارها را برای همیشه ادامه خواهید داد و به همه خواسته هایتان خواهید رسید.

0
azar 1 هفته 0 پاسخ ها 12 بازدیدها 0

ارسال یک پاسخ