شوهر شما هم فیلم پورن میبینه ؟؟؟؟؟

Question

خانوما شما هم این مشکل رو دارین ؟؟؟؟؟

چیکار میشه کرد که دیدن این فیلما ترک بشه؟؟؟؟؟

ایشالله به حق این روز عزیز که رحلت پیامبرهست مشکل همه حل بشه!!

من شنیدم عوارض خیلی بدی داره و تو مغز تاثیر میذاره!!!!!!!

پاسخ ها ( 29 )

 1. This answer was edited.

  مگه پیش تو میبینه ??

 2. اهمیت نده دوره ای هست اهمیت ندی کنار میذاره خودش??????

 3. همه مردا میبینن ک هیچی قبلا برام مهم بود الان اصن مهم نیس

 4. خدارشکر هم همچین موجود سست عنصر و کثیفی نیست مگرنه نمیتونستم تحملش کنم

  اینجور مسائل برای فرهنگ و شخصبت من طبیعی و قابل تحمل نیست

 5. زیاد حساس نشو خیلیا خیلی غلطا میکنن ولی فیلم نمیبینن هیچ تاثیری نداره

 6. نه به هیچ وجه نگاه نمیکنه

  مطمعنم تا حالاهم نگاه نکرده از دیدن این فیلما به شدت متنفره

 7. اعتیاد پورنوگرافیک؛ علل، علائم و عوارض
  پورنوگرافی یا هرزه نگاری، تجسمی بی پرده از مسایل جنسی با هدف تحریک یا ارضاست که در قالب های مختلف از جمله کتاب، فیلم، اینترنت و مجله ارائه می شود. لغت پورنوگرافی ریشه یونانی دارد و از ترکیب دو واژه «پورن» به معنای «روسپی» و واژه «گرافو» به معنای نگارش به وجود آمده و به معنی روسپی نگاری است.

  در چند دهه اخیر، با گسترش فرهنگی که موضوعات جنسی را تابو نمی داند، صنعتی بر حول تولید و مصرف محتوای پورنوگرافی ایجاد شده است. گسترش رسانه های صوتی و تصویری و اینترنت نیز در شکوفایی این صنعت نقش مهمی داشته است، هرچند که کشورهای مختلف قوانین متفاوتی برای سامان دادن به این صنعت دارند.

  اعتیاد به پورنوگرافی، تعاریف مختلفی دارد؛ اعم از استفاده بیش ازحد از مواد پورنوگرافی (نوشته، فیلم و تصاویر مستهجن) که باعث اختلال در زندگی عادی می شود یا دچار شدن فرد به عوارض مختلف به دلیل استفاده بیش از حد یا سوءاستفاده از آن.

  از مهم ترین دلایل گرایش به فیلم های مستهجن می توان به اجتناب از ایجاد رابطه با دیگران و خودارضایی اشاره کرد. گاهی فرد به دلیل اینکه در زندگی واقعی خود به رویاهایش دست نمی یابد، به استفاده از نوشته، فیلم و تصاویر مستهجن روی می آورد و سعی می کند با آنها کمبودهایش را جبران کند.

 8. برعکس مشکل شما شوهر من خودش از این فیلما خوشش نمیاد میگه علاوه بر عوارضی ک تو مغز داره برکت خونه و زندگی رو کم میکنه

 9. مرحله اعتیاد
  از نظر دانشمندان، مراحل اعتیاد به پورنوگرافی به ۵ مرحله (مواجهه، اعتیاد، افزایش، حساسیت زدایی و عمل) خلاصه می شود:

  مرحله مواجهه: بیشتر افرادی که به پورنوگرافی اعتیاد دارند، دیدن و تماشای فیلم های مستهجن را از سنین پایین شروع می کنند.

  مرحله اعتیاد: در این مرحله فرد مبتلا نمی تواند از دیدن و تماشای فیلم مستهجن اجتناب کند.

  مرحله افزایش: در این مرحله روزبه روز میزان دسترسی افزایش می یابد و بیمار نمی تواند از آن دست بکشد.

  مرحله حساسیت زدایی: در این مرحله دیگر بیمار با دیدن فیلم و تصاویر مستهجن مانند اوایل تحریک نمی شود بنابراین سعی می کند با استفاده بیشتر و متنوع تر از مواد پورنوگرافی به حساسیت اولیه دست پیدا کند درحالی که دیگر این اتفاق نمی افتد.

  مرحله عمل: در این مرحله فرد از دنیای پورنوگرافی خارج و وارد اعمال پورنوگرافیک می شود.

  آثار ویرانگر یک اعتیاد
  متاسفانه اعتیاد به پورنوگرافی، آثار ویرانگری در زندگی فرد دارد؛ به گونه ای که مسوولیت های کاری و شغلی او را تحت تاثیر قرار می دهد و نخواهد توانست کارهایش را درست انجام دهد. هزینه زیادی برای پورنوگرافی صرف می کند، در محل های نامناسب مثل محل کار اقدام به دیدن و استفاده از مواد پورنوگرافی یا اقدام به کارهای خطرناک و وارد شدن در روابط جنسی نامتعارف می کند و به دنبال آن به بیماری های مختلف و خطرناک مبتلا خواهد شد. در نهایت ادامه چنین رفتاری در مردان متاهل باعث از هم پاشیدن کانون خانواده خواهد شد.

  امروزه مشخص شده است استفاده از مواد پورنوگرافی به هر میزان آثار سمی روی مغز دارد و این آثار شبیه تاثیر کوکائین روی مغز است.

  سیر تدریجی یک اعتیاد
  نتایج بررسی ها نشان می دهد چنین افرادی وارد روابط جنسی بسیار خطرناک مثل روابط جنسی گروهی، سادیسم (لذت در آزار دادن دیگران)، مازوخیسم (لذت در آزار دیدن) و حتی روابط جنسی با حیوانات می شوند.

  در حال حاضر ۴۲۰ میلیون سایت اینترنتی در دنیا مواد پورنوگرافی عرضه می کنند و علت افزایش روزافزون اعتیاد به پورنوگرافی، دسترسی بسیار آسان به سایت و فیلم های مستهجن است به عبارت دیگر، انسان برای به دست آوردن مواد پورنوگرافی، فقط یک کلیک تا تماشای آن فاصله دارد.

  یکی از خصوصیات هر نوع اعتیادی، ایجاد تدریجی تحمل به موادی است که فرد به آن اعتیاد دارد. مثلا اگر کسی به هروئین معتاد باشد، پس از مدتی همان میزان هروئین همیشگی، اثر دلخواه را برایش نخواهد داشت و به ناچار باید میزان مصرف را زیاد کند. همین موضوع در مورد مواد پورنوگرافی نیز صدق می کند، بیمار سعی می کند با استفاده روزافزون از مواد پورنوگرافی به خواسته های خود برسد و تعداد ساعت هایی که صرف استفاده از مواد پورنوگرافی می کند، روزبه روز افزایش می دهد و در نهایت زندگی اش مختل می شود.

  و اما درمان …
  با راهکارهایی مناسب می توان از دام اعتیاد به پورنوگرافی خلاص شد بنابراین اگر جزء افراد معتاد به استفاده از پورنوگرافی هستید، تغییراتی در کارهایی که هر روز انجام می دادید، بدهید:
  -از حضور در موقعیت های پرخطر که باعث می شود از مواد پورنوگرافی استفاده کنید، امتناع کنید.
  -فهرستی از نتایج منفی و مثبت استفاده از فیلم یا تصاویر مستهجن تهیه و با خود مرور کنید.
  -سعی کنید کمتر تنها بمانید. بهتر است همیشه یک یا چند نفر در اطراف شما باشند.
  -هر عاملی که باعث کشیده شدن شما به طرف استفاده از مواد پورنوگرافی می شود، کنار بگذارید.

  -با تکنیک های ساده بر اضطراب، خشم و افسردگی خود غلبه کنید و فعالیت هایی که باعث آرامشتان می شود، انجام دهید. البته در کنار این راهکارها توصیه می شود حتما به یک متخصص مراجعه کنید.

  -درمان این مشکل، کاری گروهی و بر ۳ پایه اصلی روان درمانی، رفتاردرمانی و دارودرمانی استوار است. با تجویز دارو می توان میل جنسی را به شدت کاهش داد و اضطراب یا افسردگی بیمار را درمان کرد. با دارودرمانی، بیمار به راحتی دوره درمان را سپری خواهد کرد.
  دکتر محمدرضا صفری‌نژاد
  متخصص اورولوژی، استاد دانشگاه و رییس انجمن علمی سلامت خانواده

 10. اصلا خوب نیست باهاش حرف بزن نزار ببینه

 11. به نظر منم باید سرویس دهی خیلی خوب باشه و تا خواست تکون بخوره حسابی خسته اش کنی تا رمق دیدن اون فیلم ها رو نداشته باشه ??????

 12. من شوهرم خیلی گرم برعکس خودم اصلا دوست نداشتم سرهربار رابطه دعوامون میشد هیچ حسی نداشتم ولی خوب شدم خدارو شکر عاشق شوهرم هستم ولی خب اون فکر میکرد از بی علاقگی هس ولی این طور نبود

  • ببینین باهم بشینین ساعت ها صحبت کنین و چیزایی که باعث تحریک میشه رو در بیارین و برای خودتون مشخص کنین

   و کلی کار دیگه که مشاور هم بهتون میگه مثلا آقای من لباس تنگ یا دستکش یا پیراهن تنگ بپوشم تحریک میشه یا برای خودمنم یه سری چیزا تحریکم میکنه

 13. خانوما یه کانال مس به طلا هست کلا تو این زمینه ها آموزش میده!!!!
  البته تو آموزش های پولیش خیلی نکات خوبی رو یاد میده

  مثلا میگفت که زود زود رابطه نداشته باشین مثلا یه هفته کم کم با یه سری کارا خودتونو آماده کنید و آخر یه رابطه عمیق و عالی باهم داشته باشین که اگه به چند دقیقه برسه جوری ارضا میشین که تا چند وقت نیاز به رابطه اصلا ندارین

  • اره واقعا رابطه ی زیاد کیفیتش را کم میکنه و جسم را هم اسیب میرسونه تهش باعث پیری زود رس میشه ولی به موقع و بجاش خوبه

   • بله رابطه باید خیلی عمیق باشه و حداقل چندین دقیقه طول بکشه رابطه های خیلی کوتاه متابولیسم بدن رو میبره بالا و باعث چین و چروک تو خانومها و پیری زود رس میشه اصلا دقت کردین موقعی که مجرد بودیم چه پوست صاف و شادابی داشتیم اگه رابطه درست انجام بشه هفته ای یه بار خیلی خوبه به شرطی که به نحو احسن انجام بشه

ارسال یک پاسخ