معجزه صحبت کردن

پرسش

🟣 معجزه صحبت کردن

🔸صحبت کردن در مورد خواسته شما را در مدار جذب چیزهایی قرار میدهد که آرزویش را دارید.
چه چیزی از جهان هستی می خواهید؟

🔸در موردش زیاد صحبت کنید، با خودتان مدام از آن آرزو حرف بزنید با خدای خود درباره آنچه در طلبش هستید بگویید، ارتعاشتان را آنقدر بالا ببرید تا با خواسته خود هم جهت شوید و بدستش بیاورید.

🔸قدرت کلامتان را دست کم نگیرید، وقتی نمی‌خواهید ناخواسته ای اتفاق بیفتد درباره اش هرگز صحبت نکنید، راجع به آن فکر نکنید تا اثرش را از دست بدهد، چرا که شما با کلام و افکارتان به اتفاقات قدرت ظهور میدهید.

🔸جهانتان را آن‌گونه که دوست دارید خلق کنید، جهان تحت فرمان شماست،اتفاقات، شرایط، انسان‌هایی که در زندگیتان با آنها روبرو میشوید همه و همه از فرکانس‌های شما پدیدار می‌شود.

در حال پیشرفت 0
ayma 4 ماه 7 پاسخ ها 263 بازدیدها 0

پاسخ ها ( ۷ )

 1. صحبت کردن خوبه ولی اگه درست و به جا باشه 😊

 2. خیلی هم حقیقت داره قانون جذب من بهش ایمان دارم ،دنیا بر پایه ارتعاشات درست شده

 3. سلام دوستان
  اینگونه نیست که با صحبت کردن فقط بتوان به تعالی رسید.چرا که وقتی شما با ملکه زندیگیتان حرف میزنید باید از شما حرفهای پر عشق بشنود تا شما را باور داشته باشد.
  یا وقتی با خدا خود صحبت میکنید التماس گونه نباشد .
  یاد بگیرید در همه روابط و در کل کائنات اینگونه طرح ریزی شده که شما از پایین به بالا و از بالا به پایین صحبت نکنید و دقیقاً هم وزن و تراز شماست.
  حرفهای با کلاس و شیک در روابط برای مدت جذاب است و بعد از آن خسته کنندگی و یکنواختی دارد و در نهایت نتیجه بلعکس و دلزدگی.
  وقتی از جهانی هستی چیزی را میخواهید جذب کنید بایستی بدانید که خودتان قدرت جذبش را دارید.
  مثلا بارها دیده ام کسانی که دعا میکنن یا قانون جذب صحبت میکنن از تقاضای جذب ثروت که به من فلان ماشین را بده ولی گواهینامه ندارد یا به من ثروت بده ولی ۱۲ظهر از خواب بلند میشود. اینگونه کائنات بیشتر شما را به تمسخر میگیرد .
  بهتر است بدانید که شما و همسرتان در یک سطح هستید و حتی با کائنات هم وزن هستید . پس جوری رفتار کنید که طرف مقابل لذت ببرد و شما را در جایگاه خویش ببیند.
  شاد باشید

 4. زن عاشق کم هست امروزه همه ماشینی شده و فقط از سر رفع تکلیف هستیم خودمان فراموش کردیم همین نیاز هم رفع تکلیف

 5. صحبت کردن خیلی خوبه ولی به شرطی که تو محل مناسب و جای مناسب باشه….

 6. حرف خوب مار روازلونش می‌کشه بیرون😕باحرف همه چی بدست میاد بشرطی که بجاباشه

 7. برقرار کردن ارتباط کلامی نه تنها در روابط زوجین و روابط جنسی بلکه در تمام ارتباطات و ارکان زندگی نقش بسیار مهم و تعیین کننده و کلیدی دارد ارتباط کلامی درست میتونه تمام معیارها از جمله زیبایی رو تحت شعاع قرار بده

ارسال یک پاسخ