کودک شاد تربیت کنید

پرسش

? کودک شاد تربیت کنید.

?کودکانی که واقعا شاد هستند و خوب پرورش داده شده‌اند معمولا به صورت خودکار در مسیر موفقیت قرار می‌گیرند. به عبارت دیگر، تربیت خوب و سالم، کودکانی شاد و قوی ایجاد می‌کند که احتمال تبدیل‌ شدن آن‌ها به بزرگسالانی موفق را در طولانی‌مدت بیشتر خواهد کرد. افراد شاد به طور متوسط در تمام جنبه‌های زندگی نسبت به همکاران ناراحت خود موفق‌تر هستند.

?زیرا این شادی باعث می‌شود که تلاش بهتر و سازنده‌تری داشته و رویکرد موثرتری نسبت به مشکلات زندگی از خود نشان دهند. و این مسئله می‌تواند در زندگی خانوادگی، حرفه‌ای، و اجتماعی آن‌ها خود را نشان داده و آن‌ها را به رهبران و پیشتازان جامعه تبدیل کند.

در حال پیشرفت 0
aysoda 6 ماه 7 پاسخ ها 211 بازدیدها 0

پاسخ ها ( ۷ )

 1. کاش قبل ازینکه بچه دارشیم اول خودمونو اصلاح کنیم و شاد باشیم تا بتونیم بچه های شادی تربیت کنیم

 2. به سلامتی تمامی بچه‌ها، انشاءالله که آینده خوشی واسشون رقم بخوره???

 3. انسانهایی هستن ک ازخودشون وزندگی چیزی نمیدونن میان بچه دارمیشن اون بچه روهم مثل خودشون تربیت میشه،ولی بچه سالم خیلی کمه????

 4. بچه بعضی وقتا میسوزه توی یه ازدواج نادرست

 5. سلام راست گفتن دوست عزیزمون اول باید خودمون و اصلاح کنیم بعد بچه دار بشیم چون بچه ها از رفتار ما تقلید میکنن هر چی رو که ببینن انجام میدن ما الگوی اون ها هستیم پس اول رفتار خودمون و درست کنیم تا بتونیم بچه های شادی رو پرورش بدیم

 6. این پاسخ ویرایش شده است.

  برای شاد کردن کودک چه کار کنیم ؟
  راهکار هایی برای خوشحال کردن بچه ها در ادامه به شما خواهیم گفت ..

  شرایط شوخی و تفریح را برای کودک فراهم کنید
  درست است که تفریح و بازی کردن همیشگی برای کودکان بسیار دوست داشتنی است ، اما مهم ترین چیزی که باعث شادی عمیق تری در کودکان میشد خود والدین و خانواده است . با آ«ها توجه کنید ، ارتباط برقرار کنید ، بازی کنید و دوست باشید . اگر بتوانید ارتباط دوستانه ای با کودک خود در سنین کم برقرار کنید زمینه خوشحالی و شادی را برای او فراهم کرده اید .

   

ارسال یک پاسخ