💚چگونه انرژی منفی را از خانه خود بیرون کنیم؟

پرسش

💚چگونه انرژی منفی را از خانه خود بیرون کنیم؟

🌺 گوشه های هر اتاق نمک بریزید
برای جذب انرژی منفی صاحبان قبلی خانه متخصصان انرژی درمانی توصیه می کنند چهار گوشه هر اتاق نمک بریزید و بگذارید ۴۸ ساعت بماند، سپس نمک ها را با جاروبرقی یا جارو معمولی جمع کنید و دور بیاندازید.

🌺 سطوح خانه را با سرکه تمیز کنید
اگر قرار بود به خانه ای جدید بروید متخصصان توصیه می کنند قبل از اینکه وسایلتان را به خانه منتقل کنید ابتدا تمام سطوح را خوب شستشو دهید تا تمام انرژی های منفی صاحبان قبلی را با سرکه و نمک بین ببرید.

🌺 کاری کنید همه چیز هوا بخورد
اولین گام برای خارج کردن انرژی منفی از خانه باز کردن تمام پنجره ها است. حتی اگر بیرون سرد هم باشد پنجره ها را باز کنید و اجازه دهید هوا داخل خانه بیاید.
هوای تازه همه چیز است تا وقتی جریان دارد پتو ها و بالش ها را در آن تکان دهید.

🌺 در خانه کمی عود بسوزانید
عود باعث افزایش انرژی می شود، بیشتر برای تمرین مدیتیشن از آن استفاده می شود چون فضایی آرامش بخش را حکمفرما می کند.

🌺مطمئن شوید که چیزهای خراب را یا تعمیر می کنید یا دور می اندازید و یادتان باشد اگر به منزلی نوساز می روید نیز همین کارها را انجام دهید زیرا شاید سالیانی پیش قبل از تخریب خانه و ساخت جدید منزل نوساز قتل یا جنایتی در آن مکان رخ داده باشد و حاوی بار منفی اعمال گذشتگان زمین آن منزل باشد.

🌺چیزهای شکسته و خراب با خود انرژی منفی وارد خانه می کنند پس هرچه زودتر یا تعمیرشان کنید و یا اگر ارزش تعمیر کردن ندارند از آنها خلاص شوید. با این کار در واقع یکی از قوانین فنگ شویی را رعایت کرده اید.

🌺 بدون معطلی شلوغی ها را جمع کنید
تا به حال دقت کرده اید وقتی روی یک میز را جمع می کنید چه حس خوبی دارد؟
اشیا از خود انرژی فراوانی بیرون می دهند که از نظر ذهنی، فیزیکی، احساسی و معنوی مسیرمان به سمت جلو را سد می کنند. طرح های شلوغ نیز می توانند باعث خستگی ذهن و همچنین بالا رفتن استرس شود.

🌺در خانه مریم گلی بسوزانید
یکی از تکنیک های قدیمی بومیان آمریکا برای بیرون راندن انرژی منفی سوزاندن مریم گلی بوده است. دود این گیاه چیزی است که برای تمیز کردن خانه به کار می رود. من همیشه از در جلویی خانه شروع می کنم و دور خانه در جهت عقربه های ساعت می چرخم.

🌺 با کریستال ها از فضای خود محافظت کنید
متاسفانه برای این تمرین نمی توانید رنگ های مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید . کهربایی سیاه را به عنوان کریستالی که انرژی منفی را از بین می برد می شناسند . سفید و رنگ رز کوارتز نیز از این جمله هستند . بهتر است کریستال ها را تا جای ممکن نزدیک وسائل الکترونیکی قرار دهید.
کریستال بایست شکل گوی داشته و کاملا گرد و صیقلی و صاف باشد تا تاثیر داشته باشد .

🌺 دیوار اتاق خواب ها را به رنگ زرد درآورید
رنگ ها نقشی محوری در خانه تان دارند.
متخصصان چینی زرد را رنگ خرد و آگاهی دانسته و بر این عقیده هستند که زرد انرژی منفی را خنثی می کند.
از نظر یک طراح دکوراسیون داخلی این رنگ باعث می شود اتاق بزرگتر جلوه کند و فضا گرم شود.

🌺زاویه های تیز را برای آرشیتکت و دکور منزل حذف کنید

یکی از مهمترین قوانین فنگ شویی این است که تا جای ممکن زوایا و گوشه های تیز را در خانه کاهش دهید. این کار ساده نیست اما ارزشش را دارد.
اگر می خواهید انرژی مثبت وارد خانه تان شود بهتر است از وسایلی استفاده کنید که گرد باشند و بی زاویه.

🌺به تعداد آینه ها اضافه کنید

برای اضافه کردن انرژی مثبت ( که به نام ” چی ” نیز شناخته می شود ) اطراف خانه آینه قرار دهید.
اما توجه داشته باشید از آینه هایی با لبه های تیز استفاده نکنید. این کار نه تنها کمکی به ساخت انرژی مثبت در دکور نمی کند بلکه تاثیر منفی نیز دارد.

🌺از رنگ های خنثی استفاده کنید
درباره اش فکر کنید: رنگ های تیره سرشار از شخصیت هستند. اما گاهی وقتی زندگی حسابی خسته تان کرده این رنگ ها تاثیرشان برای ایجاد فضایی آرامش بخش کاملا برعکس می شود.
از هر چیز تیره ای دور بشوید چون حس منفی انتقال می دهد و همچنین باعث می شود فضا کوچک به نظر بیاید.

🌺از ورودی خود محافظت کنید
درها و پنجره های رو به بیرون مانند ورودی های انرژی عمل می کنند.
برای تصفیه کردن این نقاط متخصصان توصیه می کنند که داخل یک سطل آب، آب لیمو، نمک و سرکه سفید بریزید، و سپس به در و پنجره های خانه از این ترکیب بمالید. پس از این کار جلوی تمام ورودی های خانه مقداری نمک دریایی بریزید و رویشان را با پادری بپوشانید این کار از ورود نیروی منفی به خانه جلوگیری می کند.

0
Aida 2 هفته 0 پاسخ ها 26 بازدیدها 0

ارسال یک پاسخ